Vint lampa wisząca drewniany 6x40W E27 / 36-28693
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| MATERIAŁ | zawiesie metalowo-drewniane, przewody w oplocie z lin konopnych |
| Wysokość | 110 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Głębokość | 8 cm |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 0x |
| Wymiary | 110x80x8 |
