Vanda lampa wisząca patynowy 1x60W E27 / 31-20581
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Głębokość | 40 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Trzonek | E27 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MATERIAŁ | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Ilość źródeł + trzonek | 1xE27 |
| Wysokość | 125 cm |
| Wymiary | 125x40x40 |
| Szerokość | 40 cm |
