VINTAGE BIAŁY 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kwintesencją modelu VINTAGE 118 jest subtelny, druciany klosz. Taka stylistka doskonale wkomponuje się we wnętrze utrzymane w industrialnym stylu. Biała lampa będzie współgrać z jasnymi tonacjami i naturalnymi tworzywami, na przykład z drewnem.
Lampę VINTAGE 118 od firmy MiLAGRO objęto gwarancją, która trwa rok.
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.560kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| LICZBA RAMION | 1 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1.0000 |
| GWINT | E27 |
| MOC | 1xE27 |
| MATERIAŁ | Metal |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Milagro |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 190 mm |
| RODZINA LAMP | WYCOFANE NIEDOSTĘPNE |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 190 mm |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| WAGA NETTO | 0.390kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500 - 900 mm |
