VERTICAL BLACK LAMPA WISZĄCA 1xGU10
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 1xGU10 max 8W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 500-1400mm |
| WAGA NETTO | 0.43kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.55kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 46 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.6 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | N/D |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.6 |
| RODZINA LAMP | VERTICAL |
