VERTICAL BLACK LAMPA OGRODOWA 1xGU10 IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 60mm |
| GWINT | GU10 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | N/D |
| WAGA NETTO | 1.7kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA BRUTTO | 1.82kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 115mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100mm |
| MARKA | Milagro |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 79.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 785mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10.8 |
| RODZINA LAMP | VERTICAL |
| MOC | 1xGU10 max 8W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
