VELLUM BLACK LAMPA WISZĄCA 1XE27 500 / 10751
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Vellum to kompletna rodzina lamp, która wprowadza do wnętrza miękkie, przytulne światło i spokojną, elegancką estetykę. Charakterystyczny, cylindryczny klosz wykonany jest z tkaniny typu bouckle – o wyraźnej, „pętelkowej” strukturze, która pięknie rozprasza światło i dodaje aranżacji przytulności. Kolekcja dostępna jest w dwóch wyrafinowanych wykończeniach kolorystycznych – jasnym beżu oraz szarości w stylu „pieprz i sól”. Kontrastująca wewnętrzna strona klosza subtelnie podkreśla jego kształt i nadaje lampom wyrazistego charakteru. Rodzina Vellum obejmuje zwisy sufitowe, lampy podłogowe oraz plafony, dzięki czemu można oświetlić całe wnętrze w jednym, spójnym stylu. Zwisy świetnie prezentują się nad stołem lub w centrum salonu, plafony są idealne do niższych pomieszczeń, korytarzy i przedpokojów, a lampy stojące wprowadzają dodatkowe, nastrojowe światło w strefie wypoczynku. Proste, smukłe stelaże w czerni lub cieplejszym, złotawym odcieniu harmonijnie łączą się z fakturową tkaniną bouckle, pasując zarówno do aranżacji skandynawskich, boho, jak i nowoczesnych. Wszystkie modele Vellum wyposażone są w oprawkę na standardowe źródło światła E27, co pozwala dobrać moc i barwę światła do indywidualnych potrzeb – od funkcjonalnego, jasnego oświetlenia, po delikatne, wieczorne światło relaksacyjne. To kolekcja dla osób, które cenią prostotę formy, przytulny klimat i możliwość kompleksowego, a zarazem estetycznie spójnego oświetlenia swojego domu.
Dane techniczne
| Styl lampy | Nowoczesny|Skandynawski |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| BARWA ŚWIATŁA | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Źródło światła | E27 |
| ZASILANIE | 230V - 50Hz |
| Długość lampy | 50 cm |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Szerokość lampy | 50 cm |
| Materiał abażura - klosza | Tkanina|Tworzywo sztuczne |
| Kolor abażura - klosza | Multikolor |
| Wysokość lampy | 165 cm |
| Materiał stelaża | Przewód|Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
