Uchwyt Montażowy do Lamp VIA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 48mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 18.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.1 |
| WAGA NETTO | 0.72kg |
| WAGA BRUTTO | 0.92kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.8 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52.1 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 490mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| MATERIAŁ | METAL |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 48mm |
| NOWOŚCI | 23 |
