UCHWYTY DO PANELI LED POD KARTON GIPS 30x30, 60x30, 60x60
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.045kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.06kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| Led zintegrowany | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.045kg |
| WAGA BRUTTO | 0.06kg |
