Tonga - Kinkiet WL-26374-9W-3K-BK-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Italux Tonga WL‑26374‑9W‑3K‑BK‑GD
Elegancki kinkiet z serii Tonga, model WL-26374-9W-3K-BK-GD, to subtelne połączenie czerni i złota oraz wydajnego światła LED — idealny dodatek do nowoczesnych wnętrz takich jak salon, sypialnia czy przedpokój.
Dzięki swojej subtelnej formie i stonowanej kolorystyce kinkiet wpisuje się w wiele aranżacji — od nowoczesnych po bardziej klasyczne.
-
Ciepła barwa światła 3000 K dodaje wnętrzu przytulności i sprzyja relaksowi.
-
Kompaktowy kinkiet idealnie nadaje się nad łóżko, w korytarzu lub jako dodatek do strefy wypoczynku — nie przytłacza przestrzeni.
-
Zintegrowane źródło LED zmniejsza konieczność częstej wymiany i zapewnia efektywne oświetlenie.
Dane techniczne
| Szerokość | 13 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 10 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| Maksymalna Moc | 9W |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| MATERIAŁ | Stop metali, akryl |
| lumeny | 640 lm |
| Wysokość | 22 |
| kelwiny | 3000K |
