Tiara - Kinkiet WL-77362-9W-GD
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kinkiet Tiara WL‑77362‑9W‑GD – złoty błysk i przyjemne światło LED
Elegancki kinkiet z serii Tiara, który łączy dekoracyjny wygląd ze sprawnym, zintegrowanym źródłem światła LED. Idealny do wnętrz, w których liczy się zarówno styl, jak i funkcjonalność — np. salonu, sypialni, przedpokoju lub gabinetu.
Złote wykończenie i przezroczysty szklany klosz to dekoracyjny styl glamour, który dodaje wnętrzu charakteru.
-
LED‑owe źródło światła zapewnia niski pobór energii i trwałość — lampa działa efektywnie, a światło ma przyjemną, ciepłą barwę.
-
Kompaktowe wymiary sprawiają, że kinkiet nadaje się do różnych pomieszczeń — zarówno jako akcent świetlny, jak i pomocnicze oświetlenie ścienne.
-
Uniwersalna kolorystyka i elegancki design pozwalają na dopasowanie do stylów od klasycznego po nowoczesny.
Dane techniczne
| Wysokość | 18 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Szerokość | 22 |
| lumeny | 1047 lm |
| Materiał klosza | Przezroczysty, szklany |
| kelwiny | 3000K |
| Długość | 18 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Gwarancja | 5 lat |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Maksymalna Moc | 9W |
