Testa - Lampa wisząca PND-84938-2-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 8W |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| lumeny | 500 lm |
| NAPIĘCIE | 220V-240V |
| kelwiny | 3000K |
| Wysokość | 39 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Średnica | 16 |
