Taśma Pro 30 LED 36W RGB IP20 5m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowane materiały zapewniają taśmą doskonałe parametry świetlne oraz większą żywotność. Profesjonalne taśmy LED MILAGRO objętę są 3 letnim okresem gwarancyjnym.
Taśma samoprzylepna LED to nowoczesny sposób doświetlenia dowolnych miejsc w domu i na posesji. Taśmy LED to coraz częstsze wyposażenie naszych domów.
To bardzo modny sposób na podświetlenie mebli kuchennych, paneli sufitowych, ścianek, regałów oraz elementów architektonicznych we wnętrzu które nadadzą nowoczesnego wizerunku każdemu pomieszczeniu.
Taśmy LED można też z powodzeniem wykorzystywać do dekorowania domów w czasie świąt i uroczystości. Zastosowanie taśm LED może mieć także charakter praktyczny – możemy nimi oświecić trudno widoczne progi, stopnie schodów, łazienkowe półki czy sklepowe witryny.
Taśma składa się z 150 diód LED SMD (60/m) i ma mozliwość cięcia w wyzanczonych do tego punktach co 5cm.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5000m |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 7.2W/m |
| MARKA | Milagro |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 10mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 250 lm/m |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1.2 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
