Taśma Led Premium 60/m 3000K IP65 5m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowane materiały zapewniają taśmą doskonałe parametry świetlne oraz większą żywotność. Profesjonalne taśmy LED MILAGRO objętę są 3 letnim okresem gwarancyjnym.
Taśma samoprzylepna LED to nowoczesny sposób doświetlenia dowolnych miejsc w domu i na posesji. Taśmy LED to coraz częstsze wyposażenie naszych domów.
To bardzo modny sposób na podświetlenie mebli kuchennych, paneli sufitowych, ścianek, regałów oraz elementów architektonicznych we wnętrzu które nadadzą nowoczesnego wizerunku każdemu pomieszczeniu.
Taśmy LED można też z powodzeniem wykorzystywać do dekorowania domów w czasie świąt i uroczystości. Zastosowanie taśm LED może mieć także charakter praktyczny – możemy nimi oświecić trudno widoczne progi, stopnie schodów, łazienkowe półki czy sklepowe witryny.
Taśma składa się z 300 diód LED SMD (60/m) i ma mozliwość cięcia w wyzanczonych do tego punktach co 5cm.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 2mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| MOC | 4.8W/m |
| MATERIAŁ | PCB + FPC + Poliuretan |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5000mm |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Milagro |
| NAPIĘCIE | 12V |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 0.55kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500 lm/m |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.76kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
