Taśma Led Premium 120/m 4000K IP20 5m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowane materiały zapewniają taśmą doskonałe parametry świetlne oraz większą żywotność. Profesjonalne taśmy LED MILAGRO objętę są 3 letnim okresem gwarancyjnym.
Taśma samoprzylepna LED to nowoczesny sposób doświetlenia dowolnych miejsc w domu i na posesji. Taśmy LED to coraz częstsze wyposażenie naszych domów.
To bardzo modny sposób na podświetlenie mebli kuchennych, paneli sufitowych, ścianek, regałów oraz elementów architektonicznych we wnętrzu które nadadzą nowoczesnego wizerunku każdemu pomieszczeniu.
Taśmy LED można też z powodzeniem wykorzystywać do dekorowania domów w czasie świąt i uroczystości. Zastosowanie taśm LED może mieć także charakter praktyczny – możemy nimi oświecić trudno widoczne progi, stopnie schodów, łazienkowe półki czy sklepowe witryny.
Taśma składa się z 600 diód LED SMD (120/m) i ma mozliwość cięcia w wyzanczonych do tego punktach co 2,5cm.
Dane techniczne
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt. |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 5.5W/0.5M |
| MATERIAŁ | PCB + FPC |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CRI [RA] | >80 |
| WAGA BRUTTO | 0.11kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| NOWOŚCI | 23 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5000mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1.4 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 550lm/0.5M |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 2mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.7kg |
