Taśma Led 60/m IP20 3000K (100m)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To bardzo modny sposób na podświetlenie mebli kuchennych, paneli sufitowych, ścianek, regałów oraz elementów architektonicznych we wnętrzu które nadadzą nowoczesnego wizerunku każdemu pomieszczeniu.
Taśmy LED można też z powodzeniem wykorzystywać do dekorowania domów w czasie świąt i uroczystości.
Zastosowanie taśm LED może mieć także charakter praktyczny – możemy nimi oświecić trudno widoczne progi, stopnie schodów, łazienkowe półki czy sklepowe witryny.
Taśma sprzedawana tylko w rolkach po 100m. W taśmie zastosowano diody typu SMD 2835 o gęstości 60 na metrze ma mozliwość cięcia w wyzanczonych do tego punktach co 5cm.
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 2mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 14szt. |
| MATERIAŁ | PCB + FPC |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 2.5W/0.5M |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| NAPIĘCIE | 12V |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 100000mm |
| WAGA NETTO | 0.8kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 250lm/0.5M |
| WAGA BRUTTO | 0.9kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.3kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1.6 |
