Taśma LED COB 3000K 5m 50W IP20
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 800lm/m |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 10 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| KOLOR | BIAŁY |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5 m |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MATERIAŁ | PCB + SYLIKON |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 2 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 10W/m |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
