Taśma LED COB 3000K 5m 50W IP20
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 5W/0.5m |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| CRI [RA] | 80 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | PCB + SYLIKON |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5 m |
| NAPIĘCIE | 12V |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 550lm/0.5M |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | BIAŁY |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 140 |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1.5 mm |
