Taśma COB 320/m 4000K IP20 12V 5m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 2mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + MIEDŹ |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 4W / 0.5M |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 50000h |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 90 |
| Uziemienie | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 8mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5000mm |
| WAGA NETTO | 0.1kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400lm / 0.5M |
| WAGA BRUTTO | 0.15kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9.7kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
