Talerz 23cm opak. 50szt
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| MATERIAŁ | PULPA TRZCINY CUKROWEJ (bagasse) |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.015kg |
| RODZINA LAMP | MISKI |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.5kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 Opakowań |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 230mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| KOLOR | Brązowy |
