TRACK LIGHT PENDANT WHITE 3W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja oświetlenia liniowego TRACK PENDANT będzie świetnym wyborem do nowoczesnych, przestronnych wnętrz, których istotne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia na całej powierzchni. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w przestrzeniach zaaranżowanych w surowym, industrialnym stylu. Widoczne na suficie linie szyn idealnie oddają klimat loftu.
Kolekcja TRACK PENDANT objęta jest 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 700-1000 mm |
| WAGA NETTO | 0.38kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 240lm |
| WAGA BRUTTO | 0.55kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.35kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 3W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 180 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | TRACK LIGHT PENDANT |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
