TRACK LIGHT PENDANT TWISTED WHITE 3W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja oświetlenia liniowego TRACK PENDANT będzie świetnym wyborem do nowoczesnych, przestronnych wnętrz, których istotne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia na całej powierzchni. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w przestrzeniach zaaranżowanych w surowym, industrialnym stylu. Widoczne na suficie linie szyn idealnie oddają klimat loftu.
Kolekcja TRACK PENDANT objęta jest 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| MOC | 3W LED |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 180 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| KOLOR | BIAŁY |
| RODZINA LAMP | TRACK LIGHT PENDANT |
| LICZBA RAMION | 1 |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 700-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 240lm |
| WAGA NETTO | 0.30kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.58kg |
| WAGA BRUTTO | 0.48kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 50 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Led zintegrowany | Nie |
