TRACK LIGHT PENDANT TWISTED BLACK 3W LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcja oświetlenia liniowego TRACK PENDANT będzie świetnym wyborem do nowoczesnych, przestronnych wnętrz, których istotne jest zapewnienie odpowiedniego oświetlenia na całej powierzchni. Takie rozwiązanie sprawdzi się również w przestrzeniach zaaranżowanych w surowym, industrialnym stylu. Widoczne na suficie linie szyn idealnie oddają klimat loftu.
Kolekcja TRACK PENDANT objęta jest 2-letnią gwarancją producenta.
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10szt |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 52 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 180 |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 3W LED |
| KOLOR | CZARNY |
| RODZINA LAMP | TRACK LIGHT PENDANT |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 40mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 700-1000 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 40 mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 240lm |
| WAGA NETTO | 0.30kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.58kg |
| WAGA BRUTTO | 0.48kg |
