TORNI A 3P czarna lampa wisząca / plafon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | E27 LED |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| MATERIAŁ | metal / szkło |
| Kolor podstawy | czarny |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 30cm |
| Maksymalna Moc | 3 x 15W |
| Barwa klosza | biały |
| Waga produktu brutto kg | 5.3 Kg |
| Wys/szer / średnica klosza | 22cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 160cm |
| przewód zasilający - długość cm | 92cm, 112cm, 132cm |
