TAŚMA LED FLEX ZIG ZAG IP20 10000K 20m 7W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moc: 7W
Strumień: 804 lm
Barwa: 10000K
Skuteczność: 114 lm/W
Rolka: 20 metrów
Klasa szczelności: IP20
Gęstość: 120 LED/m
Gwarancja: 3 lata
Dane techniczne
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 20000mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 10 mm |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| MOC | 7W |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 804lm 114lm/W |
| NAPIĘCIE | 12V |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 10000K |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
