TAŚMA 60 LED 24W. Barwa Czerwony. IP65. (5 metrów)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To bardzo modny sposób na podświetlenie mebli kuchennych, paneli sufitowych, ścianek, regałów oraz elementów architektonicznych we wnętrzu które nadadzą nowoczesnego wizerunku każdemu pomieszczeniu.
Taśmy LED można też z powodzeniem wykorzystywać do dekorowania domów w czasie świąt i uroczystości.
Zastosowanie taśm LED może mieć także charakter praktyczny – możemy nimi oświecić trudno widoczne progi, stopnie schodów, łazienkowe półki czy sklepowe witryny.
Taśma składa się z 300 diód LED SMD (60/m) i ma mozliwość cięcia w wyzanczonych do tego punktach co 5cm. Dodatkowo dzięki współczynnikowi ochrony IP65 taśma może być stosowana w miejscach szczególnie narażonych na dziłania wilgoci lub na zewnątrz budynów.
Dane techniczne
| MARKA | Eko-Light |
| MOC | 24 W |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500 lm/m |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Czerwona |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5 m |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 3 mm |
| MATERIAŁ | PCB |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 60szt |
