TAŚMA 60 LED 24W. Barwa Ciepły Biały. IP20. (5 metrów)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To bardzo modny sposób na podświetlenie mebli kuchennych, paneli sufitowych, ścianek, regałów oraz elementów architektonicznych we wnętrzu które nadadzą nowoczesnego wizerunku każdemu pomieszczeniu.
Taśmy LED można też z powodzeniem wykorzystywać do dekorowania domów w czasie świąt i uroczystości.
Zastosowanie taśm LED może mieć także charakter praktyczny – możemy nimi oświecić trudno widoczne progi, stopnie schodów, łazienkowe półki czy sklepowe witryny.
Taśma składa się z 300 diód LED SMD (60/m) i ma mozliwość cięcia w wyzanczonych do tego punktach co 5cm.
Dane techniczne
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 1.5 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5 m |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 17.5 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 3 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 60szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 4.8W/m |
| MATERIAŁ | PCB |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500 lm/m |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8 mm |
