TAŚMA 120 LED IP20 CIEPŁY (50m)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
To bardzo modny sposób na podświetlenie mebli kuchennych, paneli sufitowych, ścianek, regałów oraz elementów architektonicznych we wnętrzu które nadadzą nowoczesnego wizerunku każdemu pomieszczeniu.
Taśmy LED można też z powodzeniem wykorzystywać do dekorowania domów w czasie świąt i uroczystości.
Zastosowanie taśm LED może mieć także charakter praktyczny – możemy nimi oświecić trudno widoczne progi, stopnie schodów, łazienkowe półki czy sklepowe witryny.
Taśma sprzedawana tylko w rolkach po 50m. W taśmie zastosowano diody typu SMD 2835 o gęstości 120 na metrze ma mozliwość cięcia w wyzanczonych do tego punktach co 2,5 cm.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8 mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 1.20 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 50 m |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 2 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOC | 5.5W/0.5M |
| MARKA | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 550 lm/0.5m |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
