Szyna podtynkowa MAGNETIC TRACK 20mm 100cm 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC TRACK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| MARKA | Milagro |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 75 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1000 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| KOLOR | CZARNY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
