Szyna 1/4 Okrąg Natynk Magnetic Track 5mm fi 60cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 11.8mm |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC 5MM |
| WAGA BRUTTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20) GŁĘBOKOŚĆ OPAKOW |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18) WYSOKOŚĆ OPAKOWA |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19) SZER OPAKOWANIA |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 21kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 20.7mm |
| KOLOR | CZARNY |
| ZASILANIE | - |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | - |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | - |
| MATERIAŁ | Aluminium |
