Świetlówka Solarna Jimmy 580lm 6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Auto – uruchamia się po zmroku: 0-30min – 100% mocy; 30min-1h – 70% mocy; 1h-2h – 70%-40% mocy, następnie ściemnia się powoli do 20% mocy i świeci tak do rana.
- ON/OFF – włączamy / wyłączamy lampę
- 3h/5h/8h – po jakim czasie lampa ma się wyłączyć
- słoneczko – rozjaśniamy
- słoneczko z kreskami – ściemniamy
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 3.7V/5000mAh |
| MATERIAŁ | Poliwęglan + Aluminium + Szkło |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15.7kg |
| WAGA NETTO | 0.68kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| WAGA BRUTTO | 0.78kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.7 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 55mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| CRI [RA] | 70 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 8Wp Monokrystaliczny |
| MOC | 40W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 580 Lm |
