Strela - Lampa wisząca PND-34378-5S-BK
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Strela PND-34378-5S-BK – nowoczesny design z funkcjonalnością
Lampa wisząca Strela PND-34378-5S-BK to elegancka oprawa oświetleniowa, która łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością. Jej pięć kulistych kloszy w odcieniu czarnego matu z przyciemnionym, szarym szkłem tworzą subtelny efekt świetlny, idealny do współczesnych wnętrz.
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5 |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Średnica | 35 |
| Kolor Oprawy | Czarny mat |
| Maksymalna Moc | 25W |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| lumeny | 1450 lm |
| Materiał klosza | Cieniowany, przyciemniony, szary, szklany |
| kelwiny | 3000K |
