Spot George XL 1xE27 Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 1xE27 max 60W LED |
| GWINT | E27 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.95 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.35kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 137mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 0.386kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 137mm |
| MARKA | Milagro |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.7 |
| RODZINA LAMP | GEORGE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 150mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
