Spot George 1xE27 Czarny
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| RODZINA LAMP | GEORGE |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 125mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 1xE27 max 60W LED |
| GWINT | E27 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.54 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 0.276kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| MARKA | Milagro |
