Spot Andy 1xGU10 Czarny + Złoty
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| RODZINA LAMP | ANDY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 115mm |
| KOLOR | CZARNY / ZŁOTY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| MOC | 1xGU10 |
| GWINT | GU10 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12kg |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WAGA NETTO | 0.2kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA BRUTTO | 0.25kg |
