Słupek Ogrodowy Mia 1xE27 IP44 80cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.96kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 102mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA BRUTTO | 1.1kg |
| WYSOKOŚĆ KLOSZA (mm) | 80mm |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE + METAL |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 81 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 102mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 800mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 6 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| RODZINA LAMP | MIA |
| MOC | 1xE27 |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.1kg |
| SZEROKOŚĆ KLOSZA (mm) | 100mm |
| GWINT | E27 |
