Słupek Ogrodowy Ketto 2xGU10 IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ogrodowe lampy KETTO świetnie sprawdzają się jako oświetlenie zewnętrzne. Mobilne reflektory można zamontować w dowolnym miejscu i cieszyć się dobrze oświetlonym podjazdem czy podwórkiem. Seria KETTO będzie dobrze prezentować się zarówno jako pojedyncza lampa, jak i cały zestaw, rozlokowany w różnych częściach posesji.
Słupek ogrodowy KETTO od polskiego producenta EKO-LIGHT, dzięki bardzo prostej konstrukcji, pozwala na szybki i łatwy montaż. Bardzo uniwersalny i nowoczesny kształt lampy oraz czarny kolor sprawiają, że oświetlenie będzie pasowało do każdego typu zabudowy oraz charakteru ogrodu. Wymiary słupka ogrodowego (254 x 120 x 450 mm) pozwalają na dużą swobodę podczas wyboru miejsca jego instalacji.
Stylowa lampa KETTO - najwyższa jakość od polskiej marki
Słupek ogrodowy KETTO wykonany został z połączenia najwyższej jakości materiałów: aluminium i tworzywa sztucznego. Stopień ochrony został opisany jako IP44, co oznacza, że lampa jest odporna na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne i może zostać zamontowana na zewnątrz.
Lampa ogrodowa posiada miejsce na dwie żarówki oznaczone jako GU10, jednak należy je dokupić osobno.
Oświetlenie od marki EKO-LIGHT zostało objęte 24-miesięczną gwarancją producenta.
W skład kolekcji KETTO stworzonej przez polską markę EKO-LIGHT wchodzą następujące typy oświetlenia:
- słupek ogrodowy w czarnym kolorze EKO8340.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 450 mm |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 2xGU10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | LAMPY OGRODOWE |
| KATALOG | 2023 |
| GWINT | GU10 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Tak |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 254 mm |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + TWORZYWO SZTUCZNE |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 120 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 35 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
