Slim Magnetic Track pilot do sterowania
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | - |
| STOPIEŃ OCHRONY | - |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MATERIAŁ | - |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150mm |
| MARKA | Milagro |
| WAGA NETTO | - |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 38mm |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| WAGA BRUTTO | - |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20) GŁĘBOKOŚĆ OPAKOW |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18) WYSOKOŚĆ OPAKOWA |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19) SZER OPAKOWANIA |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | - |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 13mm |
| KOLOR | - |
| ZASILANIE | - |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 21) ILOŚĆ W OPAKOWAN |
| PRODUCENT | Eko-Light |
