Slim Magnetic Track Czarny zasilacz 100W 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.37kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| WAGA BRUTTO | 0.43kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.7 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 18.5kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 24mm |
| KOLOR | CZARNY |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 100W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 360mm |
| MARKA | Milagro |
