Slim Magnetic Track Czarny pendant 6W LED Tuya CCT 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.35kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.3 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| CRI [RA] | ≥90 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.2 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 431lm / 514lm / 499lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7kg |
| MOC | 6W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 30mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 24° |
| WAGA NETTO | 0.28kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 30mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
