Slim Magnetic Track Czarny 61cm 20W LED Tuya CCT 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1677lm / 1836lm / 1913lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 24mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 19.5kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K |
| MOC | 20W LED |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 150° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 615mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| WAGA NETTO | 0.32kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| CRI [RA] | ≥90 |
| WAGA BRUTTO | 0.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.7 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61.8 |
