Slim Magnetic Track Biały 91cm 30W LED Tuya CCT 48V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.45kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| WAGA BRUTTO | 0.57kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.8 |
| RODZINA LAMP | MAGNETIC SLIM |
| CRI [RA] | ≥90 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 91.8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.7 |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| ZASILANIE | 230V 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 24mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2497lm / 2751lm / 2849lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 27.5kg |
| MOC | 30W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K |
| NAPIĘCIE | 48V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 915mm |
| MARKA | Milagro |
| KĄT ŚWIECENIA | 150° |
