Sirius - Lampa napowierzchniowa WG-604A/WK-WW/MULTI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sirius – Lampa napowierzchniowa WG-604A/WK-WW/MULTI
Lampa napowierzchniowa Sirius to stylowe i praktyczne oświetlenie sufitowe, które sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach domowych oraz komercyjnych. Jej kompaktowa forma pozwala na montaż nawet w pomieszczeniach o niskim suficie, a eleganckie wykończenie MULTI nadaje całości subtelnego, dekoracyjnego charakteru.
Wbudowane energooszczędne diody LED emitują ciepłą barwę światła (WW), tworząc przytulną i komfortową atmosferę sprzyjającą codziennemu użytkowaniu.
Dlaczego warto wybrać Sirius WG-604A?
-
Montaż bezpośrednio na powierzchni sufitu — nie wymaga wykonywania otworów
-
Ciepłe, przyjemne światło tworzy komfortowy klimat w pomieszczeniu
-
Zintegrowane LED = niższe rachunki za prąd + bardzo długa żywotność
-
Uniwersalny design, który łatwo dopasować do różnych wnętrz i aranżacji
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Rodzaj lampy | Natynkowe |
| Średnica | 11,5 |
| Maksymalna Moc | 8W |
| NAPIĘCIE | 230-240V |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| KĄT ŚWIECENIA | 90' stopni |
| lumeny | 900 lm |
| Wysokość | 6,7 |
| kelwiny | 3000K / 4000K |
