Seth - Plafon MX14009016-1A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Plafon Seth MX14009016-1A to nowoczesne, minimalistyczne oświetlenie idealne do wnętrz, w których liczy się prostota i elegancja. Jednopunktowa oprawa zapewnia równomierne, przyjemne światło, a kompaktowa forma sprawia, że doskonale sprawdzi się nawet w mniejszych pomieszczeniach.
-
Design: nowoczesny, prosty, uniwersalna forma
-
Materiał: solidna i estetyczna konstrukcja
-
Źródło światła: 1 punkt świetlny (żarówka nie jest w zestawie), kompatybilny z LED
-
Montaż: szybki i wygodny montaż sufitowy
-
Zastosowanie: korytarze, przedpokoje, łazienki, garderoby, niewielkie pokoje
Seth MX14009016-1A to funkcjonalny i dyskretny plafon, który doskonale dopełni nowoczesne wnętrza, zapewniając jednocześnie komfortowe oświetlenie.
Dane techniczne
| Długość | 14 |
| kelwiny | 3000K |
| Gwarancja | 5 lat |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Rodzaj lampy | Plafony |
| Kolor Oprawy | Chrom |
| MATERIAŁ | Akryl, stop metali |
| Zawiera źródło światła | Tak |
| Wysokość | 10,5 |
| Maksymalna Moc | 4.2W |
| Szerokość | 14 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Materiał klosza | Przezroczysty akrylowy |
| lumeny | 420 lm |
