Sanosti - Lampa przy lustrze WL-86778-1D
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stylowa i funkcjonalna lampa przy lustrze Sanosti WL-86778-1D to doskonałe rozwiązanie do łazienki, garderoby czy toaletki. Nowoczesny design w eleganckim wykończeniu sprawia, że lampa nie tylko oświetla, ale też pięknie uzupełnia aranżację wnętrza.
-
Design: nowoczesny, minimalistyczny, eleganckie wykończenie
-
Materiał: solidne i estetyczne wykonanie
-
Źródło światła: 1 punkt świetlny (żarówka nie jest w zestawie), kompatybilne z LED i energooszczędnymi
-
Montaż: łatwy montaż nad lustrem
-
Zastosowanie: idealna do łazienki, przy lustrze w sypialni lub garderobie
Sanosti WL-86778-1D łączy praktyczność z elegancją, zapewniając równomierne i przyjemne światło do codziennej pielęgnacji i makijażu.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Aluminium, tworzywo sztuczne |
| Maksymalna Moc | 9W |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| Rodzaj Źródła Światła | LED |
| Wysokość | 3,9 |
| lumeny | 900 lm |
| Szerokość | 7,8 |
| kelwiny | 3000K |
| Długość | 51 |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Gwarancja | 5 lat |
| możliwość ściemniania. | Nie |
| Rodzaj lampy | Kinkiety |
| NAPIĘCIE | 230V |
| Kolor Oprawy | Chrom |
