ŚWIETLÓWKA LINIOWA DWUSTRONNA T8 60CM 9W ZIMNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 10W |
| BARWA ŚWIATŁA | ZIMNA |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 600 mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 720 mm |
