SUPURU 3P biała lampa wisząca / plafon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KOLOR | biały (Signal White RAL 9003) |
| Kolor podstawy | biały |
| MATERIAŁ | metal |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| Maksymalna Moc | 3 x 10W |
| Szerokość | 30cm |
| Waga produktu brutto kg | 3.8 Kg |
| Barwa klosza | biały |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Długość | 160cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Źródło światła | GU10 LED |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Gwarancja | 24 miesiące |
