STEROWNIK PODCZERWIEŃ RGB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterownik posiada zaprogramowane funkcje i tryby dzięki którym możliwe jest m.in. zdalne włączanie i wyłączanie światła, ściemnianie i rozjaśnianie kolorów, wybór trybu zmiany barwy.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.075 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5 kg |
| WAGA BRUTTO | 0.08 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 25 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.5 |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 72W MAX |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
