ŚRODKOWY ŁĄCZNIK NEON LED RGB 8/16
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 30 mm |
| KATALOG | 2023 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 65 mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 28 mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MARKA | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | NEONY |
