SERCE METALOWE LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.19 kg |
| KOLOR | Czerwony |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100.0000 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 10 x 0.03 W LED |
| MATERIAŁ | METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1600 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 23.8 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 48 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA NETTO | 0.18 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 42 |
