SAUVA B czarna ażurowa lampa ścienna / kinkiet
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | metal |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Wysokość | 35cm |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 20cm |
| Głębokość | 4,1cm |
| Źródło światła | S14d |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Maksymalna Moc | 1 x 60W |
| KOLOR | czarny (Jet Black RAL 9005) |
